[waiting name=”Fashion event”]

Dovolte, abychom Vám nabídli možnost zúčastnit se akce FACE TO FACE FASHION NETWORKING, která se uskuteční 13. 4. 2017 od 19.00 v prostorách DCS Clubu. Jedná se o akci, kde budete mít možnost setkat se v příjemné atmosféře s dalšími profesionály v oboru a rozšířit tak povědomí o Vaší společnosti nebo Vašich produktech. Dále budete mít možnost seznámit se s novinkami ve Vašem oboru a případně podpořit Vaše obchodní aktivity. Vstup je možný výhradně na základě ověřené akreditace.

[huge_it_slider id=”2″]

Chcete se jen přijít podívat a případně navázat kontakt s dalšími profesionály v oboru? Pak je pro Vás určena tato akreditace. K Vaší akreditaci získáte uvítací drink a lístek do tomboly, v které můžete vyhrát řadu zajímavých cen. Hlavní cenou je pak týdenní all inclusive zájezd pro dvě osoby od CK Best Reisen a Tunisair.

* Předprodejní cena platí do 06.04. Standardní cena od 07.04 – 990 CZK

Chcete se přijít jen pobavit a vyhrát týdenní all inclusive zájezd pro dvě osoby od CK Best Reisen? I to je možné. Přijďte na AFTERPARTY s Janem Bendigem od 23.00 hodin.

* Předprodejní cena platí do 06.04. Standardní cena od 07.04 – 499 CZK
[/vc_row]

Pokud máte zájem o přímou prezentaci Vašich produktů nebo služeb v rámci komponovaného programu, využijte právě tuto akreditaci. Kromě přímé nabídky Vašich služeb nebo zboží v rámci programu získáte možnost umístit Vaše logo v prostorách akce a na propagačních materiálech, dále garantovaný VIP stůl s označením Vaší společnosti, deset volných vstupů pro Vaše klienty, uvítací nápoj a 5 lístků do tomboly, v které můžete vyhrát řadu zajímavých cen. Hlavní cenou je pak týdenní all inclusive zájezd pro dvě osoby od CK Best Reisen a Tunisair.