Mon Bien Trading Community

Chamtivost a strach jsou důležití hráči na trhu s akciemi. Většina lidí, co obchodují s akciemi jsou jimi ovlivnění: manažeři institucí, finanční makléři, investoři, obchodníci a Vy. Možná si říkáte, že chamtivost a strach se nikdy neodrazí na Vašem obchodování, ale věřte nebo ne, odrazí. Není to nic, za co byste se měli stydět. Naopak, je to něco, čemu se Vy musíte postavit čelem, jestli se chcete stát úspěšným obchodníkem akcií a investorem. Z toho důvodu je naše denní obchodní místnost a příslušející služby tak nápomocná. Máte možnost vidět, jak naši obchodníci řeší situace každý den. Jak chamtivost a strach vypadá v aréně obchodního prostředí.

Sledovali jste určité akcie nebo měnový pár po nějakou dobu. Byli jste v dobré pozici a zmáčkli jste spoušť. Koupili jste to za výbornou cenu a sledujete cenu, jak se šplhá nahoru, tak jak jste očekávali. Teď se na vás začne projevovat chamtivost, která Vám říká že tohle bude jako kosmická raketa. Takže koupíte víc akcií. Nebo Vaše akcie se vyšplhají o pár bodů výš nad hranici, nad kterou jste si řekli že to prodáte. Chamtivost Vám pořád říká že zítra to určitě vyšplhá o něco výš, takže ještě vydržíte. Když se trh hodně vyhoupne nahoru, chamtivost účastníků všech kumulativních trhů se přidá k tomuto pohybu.

Ceny většinou padají rychleji, než stoupají, a když se to stane, strach začíná hrát důležitou roli. V tuhle chvíli jsou Vaše emoce jsou úzce spojeny s tímto obchodem a stává se pro Vás složitější se orientovat se všemi pochybami které máte. Zde můžete vidět výhody připojení se k Naší obchodní komunitě, která nabízí live záznamy jejich denních obchodů. Můžete si vyměňovat myšlenky a názory, můžete konzultovat s dalšími obchodníky a dostat od nich zpětnou vazbu a plán, jak sestavit profitující obchodní plán.
Přidejte se k MON BIEN a prohlídněte si Naše služby nebo se přijďte podívat na jednu z našich událostí, kde můžete sami můžete vidět, jak obchodujeme s Naším vlastním kapitálem a jak  pracujeme dohromady, abychom zůstali úspěšní.

Přidejte se nyní a dostaňte přehled nových makléřů pro Český trh.

[mailpoet_form id=”1″]

*Upozornění: Informace uvedené na této stránce (dále jen „informace“) slouží výhradně k výuce pro zvýšení všeobecných znalostí o kapitálovém trhu obecně a zejména pro použití metod obchodování a metody technické analýzy. Tímto oznamujeme, že společnost, její vedení, zaměstnanci, akcionáři a agenti nevlastní licence investičního poradce a / nebo licence správce portfolia podle českého práva a nepředstírají, že radí jakékoliv osobě o možnostech kupovat, prodávat, držet nebo investovat v cenných papírech a jiných finančních aktivech. Informace by neměly být chápány jako doporučení nebo stanoviska a každá osoba, která se rozhoduje na základě těchto informací, to dělá zcela na vlastní nebezpečí. Uvědomte si, že informace nemohou sloužit na místo poradenství, které odpovídá konkrétním informacím a potřebám jednotlivce, a že investice do cenných papírů a finančních aktiv mohou způsobit ztrátu. Společnost, její vedení, zaměstnanci a agenti mohou mít osobní zájem na otázkách souvisejících s informacemi a mohou mít konkrétní cenné papíry uvedené v informacích nebo podobné cenné papíry. Používáte-li tyto informace, vzdáváte se jakýchkoli nároků nebo požadavků proti společnosti nebo kohokoliv, kdo jedná jejím jménem